فهرست

برگزاری همایش روحانی مبارز میرزا کوچک جنگلی در صومعه‌سرا

8 آذر 1401

به گزارش سایت کوچک جنگلی به نقل از خبرگزاری شبستان، یوسف نیک‌انجام رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه میرزا کوچک جنگلی نماد استکبار ستیزی بود اظهار کرد: همایش روحانی مبارز میرزا کوچک جنگلی در صومعه‌سرا برگزار می‌شود.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا افزود: این همایش روز چهارشنبه (9آذر) با سخنرانی مسعود کثیری استاد دانشگاه اصفهان و محقق نهضت جنگل در مجتمع فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار می‌شود.

وی پاسداشت و برگزاری همایش برای میرزای جنگلی را یکی از مهم ترین وظایف گیلانیان برشمرد و گفت: میرزا کوچک جنگلی افتخار گیلانیان به ویژه مردم شهرستان صومعه سرا است.

نیک انجام تصریح کرد: یکی از وظایف ما در راستای دفاع از تفکرات و اندیشه ها استکبارستیزی میرزا کوچک جنگلی زنده نگهداشتن یاد و خاطره این روحانی مبارز و همچنین احیا و انتقال اهداف و آرمان های این شهید والامقام است.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: نهضت جنگل برگرفته از مکتب اسلام است که این روحانی مبارز به همین واسطه توانست حرکتی بزرگ علیه استکبار و استعمار پایه‌گذاری کرده و اثرات ماندگاری در تاریخ معاصر انقلاب برجای بگذارد.

اخبار پربازدید