فهرست

سردار عبدالله پور در آیین “روایت جنگل”: یادمان میرزا در محل شهادتش توسط سپاه احداث می شود / دلیل عدم‌ برگزاری کنگره میرزاکوچک‌خان ناتوانی مسؤولان است

9 آذر 1400

سردار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در همایش روایت جنگل و رونمایی از ده‌ها محصول متنوع چند رسانه‌ای در حوزه نهضت جنگل با اشاره به فعالیت موثر جوانان در فضای مجازی بیان کرد: با وجود رسانه‌های قدرتمند دشمن، اما جوانان انقلابی ما توانستند فضای مجازی را تحت کنترل و تصرف خود در آورند.

فرمانده سپاه استان گیلان با بیان اینکه رزمندگان گیلانی در دوران هشت سال دفاع مقدس با الگو گرفتن از شخصیت والای میرزا کوچک خان جنگلی مقابل نظام سلطه ایستادگی کردند افزود: میرزاکوچک نماد ایستادگی در مقابل دشمنان و زورگویان است.

وی با اشاره به حماسه گیلانی ها در دوران دفاع مقدس تصریح کرد : استان گیلان با وجود آنکه مستقیماً درگیر جنگ نبود اما ۸ هزار شهید را تقدیم انقلاب کرد که این امر نشان دهنده ایمان و اخلاص والای مردم این استان است.

سردار عبدالله پور با بیان اینکه فرزندان گیلان در جبهه های جنگ با الگو گرفتن از شخصیت و منش میرزاکوچک خان جنگلی مقابل دشمنان با روحیه بالا ایستادگی کردند ادامه داد: کشور ما اسطوره ها و قهرمان های بزرگ زیادی دارد که باید به آنها پرداخته شود.

اخبار پربازدید